12. KSK FC Štrommi 22 13

tagasi

Eurouniv FC - SC Tallinna Kuradid 3:4 (3:3)

1. mai 2004 12:00 - liigamäng

Kui eelmisel hooajal paistsime silma kui üks parema kaitsega meeskondi, siis käesoleva aasta debüüt liiga uustulnukate SC Tallinna Kuradid vastu algas kui õudusunenägu. Päiksepaistelise ilmaga toimunud mängus ei jõutud jalgu betoonväljakul korralikult veel äragi põrutada kui lahtilöögist möödunud loetud sekundite jooksul eksis liigadebüüdi teinud Sell ja vastaste ründaja avas hõlpsalt skoori.

Õnneks oli ka vastaste mäng rabe ja juba mõned minutid hiljem suutis Sven väravaesisest saginast viigistada. Väravaid tuli robinal ning mõnekümne minuti jooksul näitas tabloo mõlemapoolsete eksimuste tõttu juba 3:3. EUFC kontos olid jala valgeks saanud veel Raix, kes järjekordse rünnaku lõpetuseks palli üle väravavahi kenasti taha nurka tõstis. Poolajale viis meeskonna viigiseisul Jyrka peaga koksatud koll. Võimalusi oli kummalgi poolel veel küllaga, külalisi päästis kaks korda väravajoonel palli teele ettejäänud kaitsja.

Teisel poolajal jätkasid Kuradid tehnilise ja kena söödumänguga ja valdasid rohkem ka palli, kuid ohtlikumad momendid tekkisid meil. Vahetused õnnestusid hästi ja värske vere tulekuga tekkinud surve kulmineerus kahe väravaposti tabanud löögiga. Kulunud klišeega - kui ise ei löö, lüüakse sulle – leidis taas kord tõestust, kui vastased kontrarünnakust 4:3 lõid. Meiepoolne surve kohtumise lõpus ei kandnud kahjuks vilja ja nii tuli kohe esimeses voorus vastu võtta napp üheväravaline kaotus liiga selle aasta ühe favoriidi vastu.

Koosseis: Sell, Kallas (45. Petz), Tez, Art, Matu, Jyrka, Raix (73. Arx), Antz,
Sven, Mihkel, Kaur (30. Tarmo (60. Enrico)

Väravad: Sven, Raix, Jürka